Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 go嗆(ci)
 Drukuj temat
ELEKTROLITY
gienekm81
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 01.04.2010 20:01
U篡tkownik
Post闚: 57
Data rejestracji: 29.07.09
P貫: m篹czyzna

Ja do tej pory stosowa貫m BELGASOL i jestem zniego zadowolony, ale chce w tym sezonie zmieni na VOLAMIN jak oceniacie ten produkt.Pozdro.
Do g鏎y  
Reklama
Dodany dnia 23.07.2014 05:27
Reklama

Post闚: n^x
Data rejestracji: Zawsze

IP: localhost  
kerim56
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 01.04.2010 21:32
U篡tkownik
Post闚: 326
Data rejestracji: 06.07.09

pawelkach1 napisa/a:
kermi56 to jest twoja odpowiedz??!!jak juz piszesz post to z sensem no i czekamy na rowiniecie twojej odpowiedzi dlaczego nie zastapi?

Powy窺zy produkt zawiera komplet witamin niezb璠nych dla dziecka powy瞠j 3 lat plus 瞠lazo. Natomiast elektrolit dla go喚bi to przede wszystkim: s鏚, potas, magnez oraz glukoza(dekstroza) i aminokwasy. Jedno z drugim nie ma nic wsp鏊nego. Chyba, 瞠 rozpu軼isz vig... jun... w wodzie (np. ze studni) zawieraj帷ej zwi您ki sodu, potasu i magnezu. Tylko czy proporcje powy窺zych pierwiastk闚 b璠 zachowane?
Do g鏎y  
Tomek
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 02.04.2010 08:00
Awatar

U篡tkownik
Post闚: 3311
Data rejestracji: 20.02.07

Kerim masz racj. Mo積a podawa go喚biom np. gastrolit ale jest on na recept (nie wiem czemu). S inne zestawy elektrolit闚 bez recepty ale ubo窺ze sk豉dnikowo. To oczywi軼ie leki dla ludzi ale z powodzeniem mo積a stosowa u go喚bi.

Tomek
Do g鏎y  
Przemek043
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 02.04.2010 08:20
Administrator
Post闚: 805
Data rejestracji: 09.12.07

Koledzy, chcia豚ym skierowa do Was pytanie, stosowa mo瞠 kt鏎y z Was elektrolit o nazwie "Volamin", je郵i tak to jak oceniacie ten produkt....?

pozdrawiam

http://www.przemw...klepna5.pl - PRZEM-WIK - Tw鎩 partner w hodowli - zapraszam do sklepu i wsp鏊nych zakup闚
Do g鏎y  
jackpoint
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 02.04.2010 09:05
U篡tkownik
Post闚: 517
Data rejestracji: 27.03.10

panowie ja nie wiem co Wy tak sie uparliscie zeby koniecznie stosowac roznego rodzaju dopalacze?czytaja to mlodzi hodowcy czesto rozpoczynajacy dopiero hodowle i tak sluchajac Was pewnie nie jeden z nich odnosi wrazenie ze bez elektrolitow odzywek itp. nic nie osiagnie
ja natomiast uwazam (zreszta tak jak bobo napisal i inni dobrzy hodowcy na zs takze wiem ze tak uwazaja) pierwsze kilka lat hodowli powinno sie poprowadzic bez zadnych dopalaczy zdrowie dobra karma naturalne odzywki i przede wszystkim ostra selekcja
dopiero jak mamy ustabilizowana hodowle tzn. kilkadziesiat sztuk mocnych sprawdzonych golebi to mozemy kombinowac i dawac im roznego rodzaju specyfiki zeby wyciagnac z nich tyle ile sie da ale na poczatku dobry material i praca z glowa nad nim a na roznego typu wynalazki przyjdzie czas
pozdrawiam
Do g鏎y  
Przemek043
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 02.04.2010 09:10
Administrator

Kolego Jackpoint, a czy elektrolit to dopalacz...? bo wydaje mi si, 瞠 nie, nie podaje si go przed lotem a po wi璚 o co chodzi? czemu Ty gdy jeste zm璚zony bo du篡 wysi貫k czy co w tym stylu to popijach sobie powerrada czy jakies energy drinki? elektorlit ma tylko pomaga go喚biom odzyskiwa si喚 po ci篹kim wysi趾u jakim jest lot... i przeciez gdy lot jest 豉twy i przyjemny to nikt nie podaje elektrolitu;] bynajmniej takie jest moje zdanie w tym temacie

pozdrawiamSmile

http://www.przemw...klepna5.pl - PRZEM-WIK - Tw鎩 partner w hodowli - zapraszam do sklepu i wsp鏊nych zakup闚
Do g鏎y  
jackpoint
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 02.04.2010 09:26
U篡tkownik

Heniu jak dobrze pamietam to juz 7 lat ptaki masz to juz pewnie cos ciekawego uchodowales takze troszke inna sprawa
wiesz ja jestem rzadko zmeczony a wiesz dlaczego?bo dbam o swoj organizm dobry sen odpowiednie jedzenie w zimie witaminy w lecie duzo warzyw podalem Ci taki prosty przyklad latwy do wyrazenia mojego toku myslenia w stosunku do golebi jezeli beda mialy odpowiednie warunki to polecimy bez elektrolity (oczywiscie mowie o poczatkach hodowli)
oczywiscie on jest potrzebny ale zrozum Heniu ze dopiero jak masz dobre golebie to warto to dawac bo co z tego jak takiemu cienkiemu bolkowi dasz elektrolit?a do selekcji dobrych ptakow potrzeba czasu
Do g鏎y  
Przemek043
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 02.04.2010 09:37
Administrator

hm... po cz窷ci si z Tob zgodz, go喚bie to ja mam od zawsze kolego, od p鏦i pami璚i si璕am;]

ka盥y z nas ma swoje pogl康y, ka盥y z nas dba o swoje ptaszyska jak tylko potrafi, bo 瞠by co z tego by這 trzeba dba, ja np. cz瘰to odmawiam sobie wielu rzeczy (i dlatego sam 造kam r騜ne 鈍i雟twa co stawiaj na nogiGrinSmile a kupuje go喚biom, witaminki, olejki, kuracje itd... ale czasem trzeba pom鏂 tego ptaszkowi gdy ten wysi貫k jakim s obarczone jest niesamowity, zobacz czemu np ostatnio w Vancuwer sportowcy po ka盥ym wy軼igu np biegacze narciarscy nie pij czystej wody tylko isostary itd..? bo to regenuruje ich organizm, bo po pojedynczym wysi趾u organizm sam si zregeneruje ale je郵i taki wysi貫k powtarza si cz瘰to, trzeba przyjmowa p造ny, witaminy a przecie elektrolit to nie jest nic chemicznego, zbi鏎 witamin, cukr闚 itd maj帷y na celu szybsz regeneracj po wysi趾u wi璚 nie widz przeciwwskaza by nie podawa go nawet na pocz徠ku hodowli ba wychodz z za這瞠nie, 瞠 lepiej poda elektrolit po locie ni jaki chemiczny produkt na podwy窺zenie przed nim. Oczywi軼ie elektrolity jak i inne rzeczy trzeba umie stosowa i podawa z g這w by nie zaszkodzi naszym pupilom.

Jackpoint ka盥y z nas ma swoje zdanie, ka盥y z nas d捫y do osi庵ni璚ia sukcesu, nie mo瞠my mie wszyscy jednakowych pogl康闚 bo by這 nudnie, dlatego m這dym hodowcom pozostawmy wyb鏎, niech sami zdecyduj co b璠zie lepsze dla ich stada...

Doda, jeszcze prosty spos鏏 na zrobienie elektrolitu... ja taki stosowa貫m: pude趾o glukozy z versellagi za 11z, s這ik miodku i cytrynka, r闚nie mo積a stosowac zwyk陰 glukoz kupion w sklepie. Tanio i naturalnie;]

Pozdrawiam serdecznie koledzySmile

Do g鏎y  
jackpoint
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 02.04.2010 10:02
U篡tkownik

widzisz heniu kazdy ma swoj poglad i w kazdej wypowiedzi glebiej analizujac znajdnuje sie troche prawdy wieksza lub mniejsza czesc
czy to wypowiedz mariana czy bobo z kazdej mozna wysnuc prawde chociaz to dwa osobne fronty
podales fajny przepis na elektrolit czy mozna glukoze miod i cytrynke mozna nazwac elektrloitem? niektorzy napisza ze nie ja uwazam ze mozna jak najbardziej tanio i naturalnie i takie rzeczy na poczatek hodowli wystarcza
Do g鏎y  
Przemek043
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 02.04.2010 10:10
Administrator

dok豉dnie, glukoz to dawa貫m tak jak oni kazali natomiast do tego na litr wody 造磬a miodu i troszk wyci郾i皻ej cytryny...
tak robi貫m i nic z貫go si nie dzia這, na pewno nie zaszkodzi這 a mo瞠 pomog這...?

koledzy jeszcze wracaj帷 do mego pytania, je郵i kto ma do鈍iadczenia zwi您ane z volaminem to b璠 bardzo wdzi璚zny z informacje

pozdrawiam serdecznie

Do g鏎y  
Bartlomiej Debski
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 02.04.2010 13:54
U篡tkownik
Post闚: 75
Data rejestracji: 26.03.09

http://www.brieft...pl-167.pdf

Polecam do przeczytania wywiad z Gerry, mo瞠 nie o elektrolicie ale o r騜nego rodzaju medykamentach
Do g鏎y  
maja1975
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 02.04.2010 18:26
Awatar

U篡tkownik
Post闚: 282
Data rejestracji: 17.04.09

witam koledzy !!!!!w jednym z artyku堯w wyczyta貫m,瞠 niekt鏎zy hodowcy sporz康zaj p造n izotoniczny z naturalnych sk豉dnik闚 tj:
z cukru, soli, gor帷ej i zimnej wody oraz soku z cytryny!!!!!czy taki p造n mo瞠 zast徙i elektrolity??????czy kto stosuje lub stosowa taki p造n w豉snej produkcji i jakie by造 efekty???????prosz o szczere odpowiedzi!!!!!pozdrawiam!!!!Bu嶔i

ka盥a metoda jest dobra, kt鏎a prowadzi do sukcesu!!!Piesek
Do g鏎y  
witek67
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 02.04.2010 21:33
U篡tkownik
Post闚: 96
Data rejestracji: 17.02.09

p造n izotoniczny-2-3 造磬i miodu,2 造磬i soku z cytryny,造瞠czka soli to jest na litr wody przegotowanej w tamtym sezonie stosowa貫m po przylocie ,efekty-jakie po elektrolicie ze sklepu takie i po tej miksturze m闚i o efekcie wizualnym.pz.
Do g鏎y  
jankes2
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 02.04.2010 23:45
U篡tkownik
Post闚: 1396
Data rejestracji: 16.12.07

witam ,kazdy ma sw鎩 spos鏏 prowadzenia hodowli i jesli wiedzie do zamierznych celow ,niech tak postepuje ,ja podaje Belgasol i moge go polecic,stosowanie po locie ,ale wskazane jest podanie na 2 dni przed ciezkim ,lub dalekim loteM.Podawanie elektrolitow to pomoc w regeneracji gospodarki wodnej organizmu.Przy uprawianiu sportu wyczynowego ,a takim jest nasze hobby uwazam podawanie elektrolitow za nieodzowne.pozdrawiam
Do g鏎y  
sylwek
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 03.04.2010 07:41
Awatar

Administrator
Post闚: 2063
Data rejestracji: 05.11.06

Ja w tym roku b璠 testowa elektrolit z Naturala- po pierwsze zawiera wy陰cznie elektrolity, glukoz mo積a podawa osobno, po drugie jest w proszku i s康ze 瞠 ma to du瞠 znaczenie je郵i chodzi o trwa這嗆 produktu.
Do g鏎y  
piotr2
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 03.04.2010 11:54
U篡tkownik
Post闚: 1015
Data rejestracji: 16.03.09

sylwek napisa/a:
Ja w tym roku b璠 testowa elektrolit z Naturala- po pierwsze zawiera wy陰cznie elektrolity, glukoz mo積a podawa osobno, po drugie jest w proszku i s康ze 瞠 ma to du瞠 znaczenie je郵i chodzi o trwa這嗆 produktu.

sylwek chodzi ci o natural elektrolit?
Do g鏎y  
jackpoint
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 03.04.2010 12:13
U篡tkownik

Piotr Natural to jest taka firma produkuje min.elektrolity o ten elektrolit Sylwkowi chodzilo
Do g鏎y  
lose
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 03.04.2010 23:18
U篡tkownik
Post闚: 851
Data rejestracji: 17.11.08

elektrolit dobra rzecz, po czy przed nie zaszkodzi, a raczej pomo瞠 jednak to tylko jeden z element闚 i powiedzia豚ym 瞠 nie najistotniejszy.
Do g鏎y  
piotr2
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 04.04.2010 09:50
U篡tkownik
Post闚: 1015
Data rejestracji: 16.03.09

jackpoint napisa/a:
Piotr Natural to jest taka firma produkuje min.elektrolity o ten elektrolit Sylwkowi chodzilo

kolego jack wiem ze to taka firma ,tylko pyta貫m czy chodzi o ten elektrolit.
pozdro
Do g鏎y  
bobo1315
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 04.04.2010 14:18
U篡tkownik
Post闚: 2184
Data rejestracji: 24.02.09

jankes2 napisa/a:
witam ,kazdy ma sw鎩 spos鏏 prowadzenia hodowli i jesli wiedzie do zamierznych celow ,niech tak postepuje ,ja podaje Belgasol i moge go polecic,stosowanie po locie ,ale wskazane jest podanie na 2 dni przed ciezkim ,lub dalekim loteM.Podawanie elektrolitow to pomoc w regeneracji gospodarki wodnej organizmu.Przy uprawianiu sportu wyczynowego ,a takim jest nasze hobby uwazam podawanie elektrolitow za nieodzowne.pozdrawiam
jankes2 wszystko ok ... tylko go豉b to nie wielb陰d podawanie przed lotem ... 2..!! dni mija sie z celem napewno nie zaszkodzi ale ma這 pomorze no chyba ze ich bedziesz gania w ko這 go貫bnika , na loty d逝gie go貫bie jada duzo wczesniej w trase jak na loty kr鏒kie czy srednie , elektrolit oprucz , wymienionych tu zalet dza豉nia , ma tak funkcje nazwe to po swojemu bo naukowo mam problem to okreslic -- ,,, u豉twienie przekazywania nosnik闚 energ. i jak by to okreslic?....- ,, wstrzymuje wode w organizmie '' tak mniej wiecej ale nie dos這wnie , praca serca ,skurcze miesni .. wiec podawanie go w dniu koszowania jest bardziej realna tak sadze 2-dni przed lotem morzna podawac srodki energetyczne magazynujace energie przed lotem a jesli juz chcemy uzywac przed lotem elektrolit闚 r鏏my to jak nalezy , niechce sie tu wymadrzac bro Bo瞠 , ale wiesz mi nie latam zle na lotach d逝窺zych a i nie chowam go貫bi od wczoraj , jeszcze jedno elektrolit a elektrolit wbrew tej samej nazwie to nie to samo przed lotem nie wszystkie sa skuteczne , natomiast elektrolit z naturala jest bardzo ,, ubugi'' i przed lotem niema sesu go stosowac napewno nie zaszkodzi ale... , jest natomiast dobry po locie w po豉czeniu z glukoza , stosowa貫m go po locie z glukaC - glukoza z wit. c i jestem zadowolony , a przed lotem elek. w p造nie pozd , a jeszcze jedno zaleta elekt. w p造nie jest to ze mozemy go stosowac tez na karme , jesli ktos jest tej zasady ze w dniu koszowania czysta woda, -( co prz dzisiejszym tepie tego sportu jest to raczej ,, czysta g逝pota '' )
Edytowane przez bobo1315 dnia 04.04.2010 14:35
Do g鏎y  
Przejd do forum: